В Івано-Франківську створять музей Середньовічної корабельні. ВІДЕО

07.02.2019, 15:22  |  Автор:   Пилипів Ірина

Вже з березня-місяця цього року на Міському озері Івано-Франківська  відбудеться будівництво кораблів праукраїнського та скандинавського типів, які майструватимуть за середньовічними методами – в тогочасному одязі та побуті.

Самі кораблі будуть відтворювати, спираючись на основі зібраних історичних знахідок, човнів тисячолітньої давнини, знайдених в Україні та Данії, інформує WestNews.

Перша в історії Середньовічна масштабна реконструкція кораблів епохи тисячолітньої давнини. Зокрема, 16-метрового проукраїнського корабля “Єлизавета Київська” та корабля вікінгів “Гарольд Сигурдсон”, який вміщає на борту 30 воїнів.

Кораблі будуть музеєм під відкритим небом, покликаного відкривати для нових поколінь історію з середини, проходячи експедиційними та екскурсійними водними шляхами України і не тільки.

Утримуватимуться кораблі на балансі “Благодійного Фонду “Дороги Предків”, а виручені кошти від експлуатації спрямовуватимуть на реалізацію соціальних проектів.

Однак спочатку їх слід збудувати.

Не менш цікавим і захопливим є той факт, що творити ці кораблі зможуть не лише майстри-будівельники, а в першу чергу кожен активний житель обласного центру, гості будівельного майданчика, котрі захочуть долучитися до цього історичного проекту та вкласти свою часточку в нього.

Суть проекту покликана згуртувати і спільними зусиллями як іванофранківців, так і всіх небайдужих створити вагомий історико-культурний об’єкт. Два кораблі – символи єднання та надії. Це дозволить  привернути увагу до Івано-Франківська як міста, яке громадою розвиває історію та культуру.

Крім того проект на 4 місяці забезпечить майданчик для активного дозвілля міщан та гостей міста. На сьогоднішній день уже побудовано один човен, в експедиції яким з’єднали місто Івано-Франківськ та старовинну столицю – Галич. Тепер планується провести експедицію цими кораблями, випробувавши їх на Дністровських водах.

Мешканців та всіх небайдужих просять матеріально допомогти, щоб створити щось величне і гідне, щоб нове покоління відчуло всю славу минулих часів та силу нашого єднання.

Підтримати проект матеріально можна за реквізитами:

БО «Благодійний Фонд «Дороги Предків» р/р 26006052538439 МФО 336677 ОКПО 42622703. Необхідно вказати ім’я, прізвище та ціль переказу.

Середньовічна корабельня

Якщо вам подобається цей проект- поширте це відео! «Середньовічна корабельня» шукає партнерів та волонтерів, для будівництва трьох повномасштабних кораблів, в Івано-Франківську. Також можете підтримати проект матеріально : БО «Благодійний Фонд «Дороги Предків» р/р 26006052538439 МФО 336677 ОКПО 42622703. Вкажіть ім’я, прізвище та ціль переказу. На Міському озері м. Івано-Франківськ вже з березня 2019р. відбудеться будівництво кораблів праукраїнського та скандинавського типів. Кораблі відтворюватимуться на основі історичних знахідок, човнів тисячолітньої давнини знайдених в Україні та Данії. Будівництво проводитиметься середньовічними методами в тогочасному одязі та побуті. Проект реалізується на базі БО "Благодійного Фонду "Дороги Предків".#СередньовічнаКорабельня #SerednyovichnaKorabelnya #history #ships #reconstruction #історія #кораблі #вікінги #реконструкції #подорожі #човни #fulllife #kyivskarus #київськарусь #vikings #journey #future

Опубліковано Середньовічна Корабельня Середа, 6 лютого 2019 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На основі п’єси франківського письменника зніматимуть соціальний трилер з елементами гротеску. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X