В Івано-Франківську суд продовжує розгляд справи росіянина, який хоче отримати статус біженця

sud2Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківську окружний адмінстративний суд продовжує розгляд справи бійця ДУК, громадянина РФ Олега Бутусіна. Він вимагає надання йому статусу політичного біженця.

Про це повідомляє журналіст WestNews.

На засіданні присутній сам Бутусін, і його адвокат Володимир Бандура. Також є представниця державної міграційної служби Наталія Цахнюк.

Колегія суддів додала до справи документи, які подав Бутусін. Зокрема, це документи, які встановлюють особистість, свідоцтво про нагороду від УНА-УНСО та копію підозри від ФСБ. Також, була надана копія мандату від “Єдиного Уссурійського козачого війська”.

Бандура заявив, що суд не може визнавати чи не визнавати людину біженцем, тому суть позову було трохи змінено. Колегія суддів прийняла уточнення до провадження.

Адвокат Бандура розповів, що Бутусін переслідувався в Росії РПЦ Московського патріархату, бо є вірним Російської православниї церкви закордоном. Як відомо, ця цервква сповідує принципи, які панували в Росії до більшовицького перевороту.

Окрім цього, Бандура висловив клопотання допитати в якості свідків дружину та сина Бутусіна, який навчається в Національній академії сухопутних військ України.

Колегія суддів задовольнила клопотання.

Представниця ДМС повністю заперечила позов.

Читайте також: Російський козак Олег Бутусін, який воював на боці України, виборює статус біженця в Івано-Франківському суді

Адвокат позивача не проти долучення заперечення, але попросив час, щоб ознайомитися з ним і виробити правову позицію.

Представниця ДМС попросила долучити до справи, в якості свідка, працівника ДМС в Львівські області Кусиняк. Саме Кусиняк відмовив Бутусіну у наданні статусу політичного біженця.

Суд задовольнив це клопотання.

Врахувавши побажання обох сторін колегія суддів вирішила відкласти розгляд справи. Про дату наступного засідання повідомлять додатково.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.