WestNews.com.ua
28.11.2018, 20:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську таки з’явиться перший підземний смітник. ВІДЕО

Як раніше повідомляв WestNews, в Івано-Франківську збираються облаштувати перший в місті підземний контейнерний майданчик.

Минуло 10 місяців – ось в місті розпочали облаштовувати смітник. Нині на його місці, на вулиці Грушевського позаду стоматологічного корпусу Медичного університету, вже вирили котлован. Далі під’єднають необхідні комунікації та змонтують самий механізм.

У комунальному департаменті пояснюють, що такий проект мали реалізувати ще два роки тому, але були труднощі, пов’язані з погодженнями.

“Дуже довго готували проект і дуже довго погоджували. Оскільки цей контейнерний майданчик розміщений у центральній частині міста, цей проект вимагав погодження в архітектурних служб”, – каже перший заступник директора Департаменту комунальної політики Ігор Сенчук. 

Якщо раніше на цьому місці було вісім баків, то тепер буде лише три. За словами посадовців, такий майданчик створюють аби уникнути нагромадження відходів: на цьому місці воно трапляється нерідко.

“Думаємо, що трьох контейнерів вистачить, тому що комунікації там розміщені таким чином, що більше неможливо було під землею встановити”, – зазначає перший заступник міського голови Микола Вітенко.

Облаштування підземного смітника комунальники планують завершити до кінця року. Детальніше – у сюжеті 402 каналу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На жаль, нам ще далеко до стандартів Західної Європи”, – Вітенко про доступність в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X