WestNews.com.ua

В Івано-Франківську тривають роботи зі з’єднання Північного і Південного бульварів. ФОТО

19.02.2020, 17:44  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

На ділянці між вулицями Панаса Мирного та Тичини кипить активна робота, як уже наріше зазначалось, продовжують з’єднувати два бульвари.

Наприклад, сьогодні робітники розпочали монтаж електроопор, що є важливим елементом проекту по з’єднанню Північного та Південного бульварів, інформують на сторінці.

Вся справа в тому, що експерти запроектували тролейбусну лінію вулицями Гетьмана Мазепи – Південний бульвар – Північний бульвар, що обслуговуватиме жителів південно-західного та південного районів міста екологічно чистим видом громадського транспорту.

Окрім цього, підрядники продовжують вкладати бруківкою один із майбутніх пішохідних тротуарів.

Нагадаємо, що саме 2020 стане роком, коли завершаться довгоочікувані роботи по з’єднанню Північного та Південного бульварів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У нашій області тарифи на опалення є одними із найнижчих в Україні” – Ігор Гунін

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X