WestNews.com.ua

В Івано-Франківську урочисто розпочала свою роботу 28 сесія обласної ради. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

17.05.2019, 10:28  |  Автор:   Менів Андрій

На засідання 28-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, яка розпочала свою роботу 17 травня, винесено 54 питання, інформує WestNews.

Серед питань, включених до проекту порядку денного – звернення обласної ради щодо внесення змін до Закону України “Про оплату праці” та щодо забезпечення коштами на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, інформація про наповнення місцевих бюджетів в частині податкових платежів, затвердження Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Івано-Франківської обласної ради та Антикорупційної платформи Івано-Франківської обласної ради на 2019-2020 роки.

Водночас депутатський корпус поінформують про виконання обласного бюджету за перший квартал 2019 року. Частина проектів рішень стосуватиметься внесення змін до низки рішень обласної ради, в тому числі до обласного бюджету на 2019 рік та семи регіональних питань.

Разом з цим до розгляду депутатів запропоновано затвердити обласну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки, Тимчасове положення про лісову охорону на землях лісогосподарського призначення Івано-Франківської обласної ради, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Окрім цього заплановано звітування постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства. Серед інших питань порядку денного – проекти рішень, які регулюють майнові та земельні відносини.

 

На початку сесії державними нагородами було відзначено видатних прикарпатців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відповіді від влади не отримали: на Прикарпатті завтра перекриють дорогу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X