WestNews.com.ua

В Івано-Франківську УТіЗ та патрульні перевірили чотири маршрутки – два автобуси не допущені до роботи

25.01.2019, 11:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 25 січня, Управління транспорту та зв’язку спільно з інспекторами Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області та представниками Управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області перевіряли роботи громадського транспорту.

Так, перевіряли випуск та роботу на маршрутах 30, 32, 34, 39, інформує WestNews.

Метою обстеження було недопущення до руху транспортних засобів з технічними несправностями.

Перш за все, це безпека пасажирів. Зняли таблички, встановлення яких не передбачено. Два автобуси не допущені до роботи. Зразу, після усунення технічних несправностей в електричній системі, вийшли на маршрут. Механіки спрацювали оперативно. Перевірки триватимуть”, – пише начальник Управління транспорту і зв’язку в Івано-Франківську Олег Ганчак.

Водіїв перевіряли на стан алкогольного сп’яніння. Також увагу приділяли наявності необхідних документів у водія, технічній справності транспортного засобу, справності світлових приладів, стану шин та зовнішньому вигляду транспортного засобу, наявності вогнегасників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську водії влаштували бійку на проїжджій частині в центрі міста. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X