WestNews.com.ua

“Рівні рівності”: в Івано-Франківську відбудеться Мандрівний фестиваль кіно

22.11.2018, 12:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 22 листопада, відбулася прес-конференція організаторів міжнародного Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який розпочнеться у Івано-Франківську на початку грудня.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язана з поняттям рівності, інформує WestNews. В Івано-Франківську фестиваль триватиме з 1 до 17 грудня на різних локаціях.

«Фестиваль в Івано-Франківську відбувається 11 рік. Суть фестивалю у тому, що він відбувається у Києві, а потім мандрує по регіонах України. Цього року в нас тема «Рівні рівності». Стосуватиметься, зокрема, тем про права жінок і розпочнеться 1-17 грудня у кінотеатрі «Люм‘єр». В місті буде представлено більше десяти стрічок», – говорить Євгенія Бардяк, регіональний представник фестивалю.

Фестиваль пропонує відвідувачам подивитися на питання нерівності з різних позицій – не лише через кіно , а й через право просвітницькі та правозахисні заходи, дискусії. Метою Мандрівного фестивалю є сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

«В нас заплановано до показу 8 фільмів, 6 відкриті та 2 закриті. Перегляди абсолютно безкоштовні і ми будемо про них повідомляти», – додав Андрій Волик, ГО «Стан».

До слова, український фільм про війну змагатиметься за “Оскар”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві франківчанки змагаються за звання найсексуальнішої української актриси

22.11.2018, 12:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X