WestNews.com.ua

В Івано-Франківську відбулась акція «Стань на захист тварин!»

04.10.2020, 17:31  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

Сьогодні, 4 жовтня, молоді люди з Івано-Франківська в рамках всесвітнього Дня захисту тварин влаштували вуличну акцію з метою пропагування гуманного ставлення до тварин, пише WestNews.

Активісти з плакатами утворили «живий ланцюг», намагаючись привернути увагу до проблем жорстокого поводження не лише з домашніми улюбленцями, але й іншими тваринами, яких люди використовують в різноманітних індустріях та промисловості.

«На жаль, права тварин часто ігноруються і беруться до уваги лише потреби людини. Ми сьогодні тут говоримо про тварин, м’ясо яких вживають у їжу, отримують з них хутро, масово використовують в інших цілях», розповідає представник ГО «Відкриті клітки Україна» Андрій Осадчий.

Він також додає, що гасла молоді на плакатах пропагують нові цінності. Зокрема, що здирати з тварин шкіру у ХХІ столітті це вже не круто, а м’ясо в наш час має багато альтернатив як складова у щоденному харчуванні.

Своїм прикладом пробує переконати оточуючих учасниця акції, веганка, Таїсія.

«Я вже 11 років не їм м’яса. Це правда. Ми не прийшли сьогодні сюди когось засуджувати, а лише показати своїм прикладом, що можна класно, смачно і яскраво жити, не використовуючи тварин у своїх цілях», – розповідає вона.

Серед іншого, учасники акції розповіли, що виступають за заборону хутрових ферм, припинення використання тварин в цирках та контактних зоопарках, за заборону евтаназії безпритульних тварин та полювання. А також вони виступають проти тестування косметики та побутової хімії на тваринах і проведення експериментів на тваринах.

04.10.2020, 17:31  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X