WestNews.com.ua

В Івано-Франківську презентували книгу з портретами добровольців на війні. ФОТО

26.02.2019, 12:45  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 26 лютого, в Івано-Франківську відбулася презентація книги за участі автора заслуженого діяча мистецтв Сергія Пущенка “Портрети добровольців на війні”, інформує WestNews.

Презентація за участі автора пройшла у виставковій залі Національної спілки художників України.

“Портрети добровольців на війні” – це унікальний мистецький проект, який отримав премію імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах та мистецтві, а також відзначений премією НСЖУ в номінації “Краща журналістська акція”.

“Портери були зроблені на базі батальйону і на позиціях де знаходилися хлопці. Видані за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Тираж книги становить 500 примірників”, – повідомив Сергій Пущенко, заслужений діяча мистецтв.

56 портретів виконано олійними фарбами на полотні розміром 80Х60 та 80Х55 см та 54 портрети графічними матеріалами – на папері та картоні розміром 80Х60 см. На зворотній стороні кожного портрета добровольці залишили написи – свої мотивації до життя та боротьби, побажання, заклики, автографи тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірки серед нас: “самородок” з Прикарпаття потрапив на «Голос країни». ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X