В Івано-Франківську відбувся футбольний матч між студентськими збірними Йорданії та Іраку

29 грудня у спортивному комплексі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбувся фінальний футбольний матч між командами студентів з Йорданії та Іраку.

«В Івано-Франківську вчаться студенти з багатьох країн, а саме Судану, Тунісу, Іраку, Йорданії, Еквадору тощо, — розповідає голова арабської спільноти Івано-Франківська Фуад Аліві. — І наприкінці року ми вирішили зробити фінальний матч з футболу. Він відбувається між студентами з Йорданії та Іраку.

За словами Фуада Аліві, такі матчі відбуваються щороку. А протягом року студенти тренуються і грають у футбол в різних спортзалах міста.

«Без спорту немає життя, — говорить Фуад Аліві. — Спорт потрібен для всіх, в тому числі й для медиків. До того ж спорт допомагає налагодити дружні стосунки між українськими та нашими студентами. Часто ми проводимо своєрідні інтернаціональні матчі, коли зустрічаються студенти-іноземці та українські студенти, і так знайомимось з місцевою молоддю, товаришуємо».

Цьогорічний фінальний матч видався захоплюючим. Цікаво, що перед початком матчу команди привітали один одного вигуком «Слава Україні!» «Героям слава!» Гравці обох команд уже з перших секунд показали, що вони налаштовані серйозно. На майданчику було чимало силової боротьби, гострих моментів та справжня злива голів. У підсумку перемогу з рахунком 15:7 святкували студенти з Йорданії, інформує прес-служба Національного медичного університету.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.