В Івано-Франківську відкрили новорічно-різдвяний ярмарок

З танцями та співами на Вічевому майдані урочисто відкрили новорічно-різдвяний ярмарок, передає West News.

Цьогоріч кількість різдвяних будиночків збільшилася. Окрім будиночків на Вічевому майдані, встановили ще десяток на вулиці Дмитра Вітовського. А загальна кількість будиночків новорічно-різдвяного ярмарку складає близько сорока одиниць.

На урочисте відкриття ярмарку завітав і міський голова Руслан Марцінків. Він зазначив, що проведення ярмарку це хороша можливість для місцевих підприємців реалізувати свою продукцію. Також, таким чином, франківці підтримують власного виробника.

“Ми зосереджуємося на місцевому виробнику та можливості підтримки місцевого виробника. Місцеве виробництво за останній рік показало на 80% приріст виробництва промислової продукції. Кожен підприємець може подати заяву через центр надання адміністративних послуг і замовити цей будиночок. Але існує правило – хто перший подав – тому дається більший вибір, хто останній – вибирає з того, що залишилося. І я вважаю, це цивілізований спосіб”, – Руслан Марцінків.

Організатором відкриття ярмарку виступив департамент культури Івано-Франківської міської ради. За словами директора департаменту Надії Загурської, щоб виступити для франківської публіки приїхали навіть гості з Побережжя.

“Ми робимо гарну веселу програму, адже ярмарка це завжди весело, завжди шумно і гамірно. Нам приємно що мешканці міста відвідують цю ярмарку. З погодою сьогодні не дуже пощастило, але, сподіваюсь, що зараз наша музика, співи, танці, забави та ігри привернуть увагу франківців”, – зазначила Надія Загурська.

Нагадаємо, що різдвяний ярмарок триватиме з 12 грудня 2016 року до 22 січня 2017 року.

Міська влада планує від розміщення ярмаркових будиночків отримати до міського бюджету 65 772 гривні.

Читайте також: НБУ випустив святкову монету до Дня Святого Миколая

Прикарпатські студенти організували благодійний “Різдвяний ярмарок” для потреб дітей-сиріт

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.