WestNews.com.ua

В Івано-Франківську відреставрували ще одні старовинні двері. ФОТО

04.03.2019, 20:50  |  Автор:   Власенко Власта

В Івано-Франківську, на вулиці Мазепи, встановили вже четверті відреставровані двері. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків у Facebook-сторінці, пише WestNews.

“Яскраві двері вже на своєму місці. А саме, у будинку на вулиця Мазепи 5. Раніше ми встановили дверi у будинках 7 та 9. А дверi на Мазепи 36 були відреставровані завдяки небайдужим мешканцям, які виграли проект Бюджет участі ІФ та отримали кошти на реставрацію,” – розповів мер.

Старовинні дверi стали вже четвертими на цій вулиці, які відреставрували за бюджетні кошти. До слова, на 2019 рік виділили 6,5 млн гривень на реставрацію фасадів історичних будинків та автентичних дверей.

До слова, в Івано-Франківську відреставрували столітні дверi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Снятині розпочалась реставрація міської ратуші

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X