WestNews.com.ua

В Івано-Франківську виявили незаконну діяльність працівників автозаправки

12.12.2019, 17:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

9 грудня,  ході проведення комплексу оперативних заходів з протидії незаконній реалізації підакцизних товарів через мережу «Інтернет», в рамках операції «Акциз-2019», працівниками оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області встановлено та припинено діяльність мережі автозаправних станцій без належної реєстрації та дозвільних документів.

В ході проведення комплексу заходів встановлено, що товариство реалізовувало скетч-картки на пальне через мережу «Інтернет», а саме через сайт «AZS.if.ua/». Безпосередня реалізація нафтопродуктів (дизельне пальне) здійснювалась без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню згідно закону, чим порушено ч.1 ст.164 КУпАП.

За результатами проведених заходів працівниками податкової міліції вилучено пально-мастильних матеріалів загальним об’ємом 11,5 тонн на суму 346,0 тис. гривень.

За даним фактом працівниками оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківської області складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:«Ні гральному бізнесу»: на Прикарпатті прикрили ще один гральний зал

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X