WestNews.com.ua

В Івано-Франківську вкотре відбувся фестиваль «Мелодії парку». ФОТО

09.06.2019, 16:30  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 9 червня, у Івано-Франківську відбувся звітний концерт народного аматорського академічного жіночого хору «Мелодія» та народного аматорського чоловічого хору «Каменяр» Центрального народного дому.

Концерт відбувся на літній  естраді парку культури й відпочинку ім. Т. Шевченка в рамках VІ міського фестивалю мистецтв «Мелодії парку», інформує West News.

Це вже 6 міський фестиваль, який проводиться за сприянням міського голови Руслана Марцінківа.

Зазначимо, чоловічий хор «Каменяр» створено у 2013 році на базі народної аматорської чоловічої хорової капели «Червона калина». У складі хору – співаки різноманітних професій та вікової категорії, яких об‘єднає любов до хорового мистецтва. Зокрема, до духовної музики, української класики патріотичних та українських народних пісень.

Своєю творчістю колектив відомий далеко за межами міста та області. За високий професійний рівень та активну концертну діяльність колектив нагороджено почесним званням «народний аматорський» у 2018 році.

До слова, хор «Каменяр» виступав з концертною програмою до Дня міста, Дня Героїв, та інших мистецьких акцій на великі релігійні та державні свята.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську пройшов “Концерт на районі”. ФОТО

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X