WestNews.com.ua

В Івано-Франківську вперше відбувається Фестиваль української родини. ФОТО/ВІДЕО

14.07.2019, 17:48  |  Автор:   Менів Андрій

14 липня в Івано-Франківську в Палаці Потоцьких вперше відбувається Фестиваль української родини, повідомляє WestNews.

Основней месидж свята – подарувати радість і тепло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Дрес-код захожу – вишиванка – обраний невипадково, адже саме наш національний одяг є потужним оберегом відносин в родині. Тому невипадково, під час свята, відбуватиметься родинний показ вишиванок по рушнику довжиною 50 метрів.

«Хочу привітати молодят, низький вам уклін, що ми пов’язали свої долі в день християнської родини. Хочу подякувати тим родинам, які усиновили дітей. Щиро вітаю з цим початок, я мрію, щоб ця локація була для наших родин», – наглосив міський голова Руслан Марцінків.

Окрім того, в рамках Фестивалю української родини працювали майстер-класи та психологічні майстерні, а також дискусійні майданчики “Запитай священика”.

А для наймолодших відвідувачів ще й покажуть лялькову виставу “Про хом’ячків”. Завершиться родине дійство святковим концертом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врятувати життя: потрібна допомога матері, яка постраждала в страшній ДТП на Долинщині. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X