WestNews.com.ua

В Івано-Франківську впіймала росіянина, який півтора року уникав виїзду з України

23.10.2019, 15:18  |  Автор:   Менів Андрій

48-річний громадянин Російської Федерації всупереч рішенню судів півтора року ухилявся від виїзду з України. Йдеться про завершення терміну перебування в Україні.

Працівники міграційної служби у взаємодії зі співробітниками УСБУ та поліції виявили і затримали неврегульованого мігранта в Івано-Франківську. Розглянувши позов УДМС в Івано-Франківській області, суд прийняв рішення – примусово депортувати іноземця-правопорушника з України, інформує міграційна служба області.

Зараз іноземця поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України.

На виконання судового рішення про примусову депортацію законодавство відводить шестимісячний термін.

До слова, в цей час міграційна служба і правоохоронні органи здійснюють комплекс профілактичних заходів під умовною назвою “Мігрант”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порушував тишу: у Франківську поліцейські виявили нелегального мігранта з Нігерії. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X