WestNews.com.ua

В Івано-Франківську вручили понад 30 квартир учасникам АТО. ФОТО

12.10.2018, 12:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У п’ятницю, 12 жовтня, в Івано-Франківську до Дня Захисника учасникам АТО вручили більше, ніж 30 квартир у рамках проекту “Житло воїнам АТО”.

З тридцяти квартир, 11 за проектом «Житло воїнам АТО» – вісім двокімнатних та три однокімнатні, та 19 за проектом ЖБК «Соціум» – десять двокімнатних і дев’ять однокімнатних.

«Новий проект охопить сотні сімей з Івано-Франківська, які цього потребують. Ми створювали його півроку. До нас звертаються, аби ми їм допомогли. У зв’язку з цим ми прийняли рішення створити благодійний фонд допомоги соціуму. Сьогодні ми також вручимо 30 квартир, а раніше ми вже вручили 13», – говорить голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв.

На сьогодні це вже 136 квартира вручена бійцям протягом двох років дії програми.

«Проживаю в гуртожитку, 16 квадратів. Нас багато: жінка, дочка, зять, двоє внуків. Чекав вже 25 років на квартиру. Швидше за все, на квартиру переїдемо всі разом», – розповідає Гуцуляк Петро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квартири знайшли своїх героїв: в Івано-Франківську АТОвці отримали договори на нові помешкання. ФОТОРЕПОРТАЖ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X