В Івано-Франківську вшановували творчі родини

26.05.2019, 19:44  |  Автор:   Новак Оля

Сьогодні, 26 травня у приміщенні Міського Народного дому відбулось свято під назвою «Квітуй, українська родино».

Учасниками свята стали чотири талановиті, творчі прикарпатські родини. Це поетична сім’ я Бойчуків і хореографів Ільчуків з Івано-Франківська, родина бандуристів Вівчаренків з с. Угринів та родина піснярів Гнатишин з с. Микитинці.

Кожна родина розповідала як це жити разом творчим людям, а також вражала глядачів своїми виступами, а глядачі віддячували оплесками.

“Хоч заходи такого типу не багатолюдні, але важливість їхнього проведення актуальна, особливо зараз, коли нівелюються і нехтуються сімейні цінності. Для нас, сімей-учасників це чудова нагода представити себе, свою творчість і познайомитися з собі подібними,”,- поділилася своїми враженнями Ольга Бойчук.

Глядачі ж в чергове переконалися, що українці – дуже талановитий народ, а особливо, якщо таланти розвиває і підтримує вся родина. І насправді таких сімей багато, залишається лише показати їх суспільству

Всі творчі родини отримали цінні подарунки. Захід пройшов за підтримки міського голови Руслана Марцінківа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свято сім’ї: в Івано-Франківську навчать будувати щасливі стосунки

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X