WestNews.com.ua

В Івано-Франківську вшанували героїв. ФОТО

23.05.2020, 14:08  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В обласному центрі вшанували Героїв.

Сьогодні в Україні відзначають День Героїв. У Меморіальному сквері Івано-Франківська представники влади, керівники правохоронних органів та військових структур поклали квіти до пам`ятників прикарпатських Героїв.

Голова Ода Віталій Федорів з цієї нагоди заявив:

“Роль і значення цього свята важко переоцінити. У День Героїв ми не лише покладаємо квіти на могили борців за волю України, відвідуємо місця, дорогі пам’яті та серцю кожного українця. У цей день ми звертаємося у своїх думках, помислах, мріях до тих, хто поклав на вівтар нашої незалежності найдорожче – власне життя, ми вшановуємо всіх тих, хто  в різні часи боровся за примноження слави рідної землі та наближення її незалежності, тих, хто і сьогодні захищає кордони нашої держави від ворожих зайд.

Це свято перемоги українського народу. В цей день ми вшановуємо тих, хто в години радості й перед лицем небезпеки гордо казав: «Я – українець!»”

Керівник поліції Івано-Франківської області Володимир Голубош зауважив, що День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України:

«Впевнений, якби не було борців за волю, то не було би нині української держави. Тож наш обов’язок вшанувати їхній внесок в історію країни».

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 упівських пісень. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X