WestNews.com.ua

В Івано-Франківську вшанують учасників бойових дій на території інших держав

07.02.2019, 15:48  |  Автор:   Власенко Власта

У місті учасників бойових дій на території інших держав вшанують віче-реквієм у Парку Воїнів-афганців.

Крім цього, в рамках відзначення знаменних дат планується зустріч ветеранів Афганістану зі школярами та учнями професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва міста, розповіли WestNews в мерії.

Проект рішення “Про відзначення в місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан” розглянуть сьогодні, 7 лютого, на засіданні виконавчого комітету.

Додамо, що День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відзначається щорічно 15 лютого.

День встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав…» згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від 11 лютого 2004 р. № 180/2004.

До слова, 15 лютого зазвичай переважно побіжно зазначався як День закінчення збройної інтервенції до Афганістану без жодних святкувань чи церемоній. Хоча частина суспільства неофіційно відзначала як річницю завершення виведення радянських військ з Афганістану в 1989 р.

У Росії та Білорусі цього дня відзначається День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В Івано-Франківську Центр для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський Схрон” тимчасово припиняє свою роботу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X