WestNews.com.ua

В Івано-Франківську встановлять пам’ятник відомому письменнику

01.11.2018, 16:16  |  Автор:   Власенко Власта

22 листопада відбудеться конкурс на визначення переможця ескізних проектів погруддя  Степана Пушика у Меморіальному сквері, повідомляє WestNews.

Про це повідомили на засіданні виконавчого комітету. КП «Міська ритуальна служба» візьме на баланс пам’ятник після встановлення та забезпечить його підтримання в належному стані.

Контроль за виконанням рішення доручили заступнику міського голови Олександру Левицькому.

Нагадаємо, 14 серпня на 75-му році життя відійшов у вічність відомий прикарпатець Степан Пушик.  Український письменник, поет, літературознавець, фольклорист, журналіст, громадсько-культурний і політичний діяч, Народний депутат України I демократичного скликання, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, член Спілки письменників України, кандидат філологічних наук, професор Прикарпатського університету ім. В.Стефаника був непересічною особистістю для Івано-Франківщини та України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківському парку встановлять пам’ятник жабі

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X