WestNews.com.ua

В Івано-Франківську вже розпочали готувати до літа місця масового відпочинку

19.04.2019, 13:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

18 квітня в Івано-Франківську відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На розгляд комісії було винесено чотири планові питання. Серед них – це питання підготовки місць масового відпочинку в літній купальний сезон, стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення міста, заходи щодо протидії пожежам у природних екосистемах в пожежонебезпечний період, про стан протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості, тощо, інформує WestNews з посиланням на офіційний сайт міста.

За результатами доповідей та з урахуванням їх обговорення комісія прийняла відповідні рішення. Прийняті комісією рішення сприятимуть покращенню організації літнього відпочинку безпеки та комфорту проживання мешканців і гостей міста, поліпшенню функціонування господарської інфраструктури території міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інспектор Марцінків: мер Івано-Франківська перевірив, як прибирають міські кладовища. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X