WestNews.com.ua

В Івано-Франківську з’явиться реабілітаційний центр для дітей із захворюванням опорно-рухового апарату

24.09.2020, 11:30  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 24 вересня, відбулась прес-конференція за участю міського голови Руслана Марцінківа та начальника управління інвестиційної політики Ігоря Попадюка з нагоди відбору для подальшого фінансування проєкту «Альтернативні терапії в Марамуреші та Івано-Франківську» в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020.

Проект передбачає створення у м. Івано-Франківську центру альтернативної медицини для дітей, які мають захворювання опорно-рухового апарату та центральної нервової системи, на базі Івано-Франківського комунального закладу Центральна міська дитяча клінічна лікарня, пише WestNews.

Реалізація проекту передбачає здійснення ремонтних робіт спортивного залу, холу та кабінетів для реабілітації, закупівлю реабілітаційного обладнання, проведення тренінгів для лікарів та медичного персоналу та обміну досвідом з Європейським парнтером. Для доступу пацієнтів з обмеженими можливостями та супроводжуючих осіб до кабінетів та спортивного залу лікарню буде обладнано електричною підіймальною платформою.

“Управління інвестиційної політики ще 3 роки назад почало підготовку даного проекту, ми з партнерами домовились про написання, пройшли 3 етапи відбору і отримали повідомлення, що будемо фінансуватись. Зараз потрібно підписанти контракт до кінця осені.В Івано-Франківську буде ремонт 3-х кабінетів і спортивного залу, а вже в наступному році побачимо результати”, – повідомив Ігор Попадюк начальник управління інвестиційної політики.

“Я повернувся з дитячої лікарні і вона справді потребує ремонту, потрібно залучати кошти. Для нас дуже важливо, що цей проект буде реалізовано не за міські кошти, завдяки цьому гроші залучаються до міста”, – розповів міський голова Руслан Марцінків.

“За статистикою, у нас щороку народжується 100 дітей, які уже мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Ця реабілітація дасть нам можливість допомогти таким дітям. На жаль, більшість зусиль зараз спрямована на лікування, а не реабілітацію”, – зауважила директорка Міської дитячої лікарні Ольга Бойчук.

До слова, загальна сума проекту складає 1 611 760,20 євро, з яких сума для міста – 353 400,00 євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські рятувальники зробили доступним маршрут на гору Сивуля. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X