WestNews.com.ua

В Івано-Франківську за 14 тисяч гривень зремонтують велодоріжки на Північному бульварі

27.09.2018, 14:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 27 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про співфінансування з міського бюджету інвестиційних проектів, інформує WestNews.

Відтак виконавчий комітет міської ради вирішив при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти у сумі 8 тис. грн для здійснення співфінансування інвестиційних проектів, які при відборі регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, зокрема:

«Капітальний ремонт тротуару з влаштуванням велодоріжки на вул. Північний бульвар в м. Івано-Франківськ» – 6 тис.грн. (загальна вартість проекту – 14 063, 8 тис. грн, в тому числі: міський бюджет – 7 063,8 тис. грн, ДФРР – 7 000 тис. грн);

«Організація дорожнього руху на кільцевій розв’язці Г. Мазепи – Довженка – Крихівецька – Набережної ім. В. Стефаника в м. Івано-Франківськ» – 2 000 тис. грн (загальна вартість проекту – 9 058,853 тис. грн, в тому числі: міський бюджет – 3 058,853 тис. грн, ДФРР – 6 000 тис. грн).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Пасічній планують укласти тротуари, велодоріжки та встановити вуличні меблі. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X