WestNews.com.ua

В Івано-Франківську за участю зірок презентували фільм “Брама”. ФОТО

24.07.2018, 16:36  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, в Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ фільму “Брама” за участю акторів стрічки, інформує WestNews.

Містичний трилер «Брама» режисера Володимира Тихого створений компанією «Directory Films» за підтримки Держкіно.

По сюжету картини, баба Пріся час від часу вживає рідкісні галюциногенні гриби, спілкується з різними істотами і розповідає, як в молодості за часів війни вбила 12 німців. Але спокійне життя не вічне – їй приходить попередження про швидку катастрофу, якій потрібно запобігти.

«Баба Пріся для мене джекпот як для актриси. Це така данина для моїх родичів. Цей образ більше ніж бабуся, яка проживає у чорнобильській зоні – це образ тієї України. Фільм буду бачити втретє. Для мене важливий предпоказ – він був у Чорнобилі. Оцінка жителів цього краю важлива для нас. Фільм хороший і буде, вважаю, знаковим. Воно не пласке. Фільм доступний», – говорить акторка Ірма Вітовська-Ванца.

«Я буду представляти кіно 29 числа в Києві. Я обожнюю Івано-Франківськ. Для мене сьогодні важливе сприйняття фільму франківцями. Є різні думки про нього – є і хороші, і погані. Впевнена, що багатьом він зайде, а багатьом ні. Свій образ я придумала сама – ми працювали з гримером разом. Мені було важко в сенсі тому, що було холодно, мало спали та велике навантаження», – говорить Віталіна Біблів.

Нагадаємо, сценарій написали за п’єсою культового українсько-німецького драматурга Павла Ар’є. У Прісі живе щось доісторично брутальне. Відчуття боротьби до останнього, як у тварини, яка б’ється за життя. І ця сутність дозволяє їй робити те, чого не можуть передбачити вороги. У війну зарізала 12 німецьких солдатів. При цьому Пріся справжня жінка – захисниця і голова роду. Згодом Держкіно презентувало трейлер “Брами”.

У одному з інтерв’ю Ірма Вітовська-Ванца зізналася, що дуже схожа зі своєю бабусею Іванкою. Коли їй запропонували драматичну роль 86-річної Прісі у п’єсі «Сталкери» Павла Ар’є, вона відразу погодилася. Адже Ірмі є з кого копіювати роль.

Не кожній молодій жінці під силу втілити образ ексцентричної поліської травниці Прісі, яка дружить із русалками, їсть галюциногенні гриби, співає містичних народних пісень, а під час війни зарубала сокирою, 12 фашистів, що йшли знищувати партизанський загін, «у якому були всі наші хлопчики».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повар, лісник та жінка рекетира: чому відома франківчанка жалкує, що стала акторкою. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

24.07.2018, 16:36  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X