В Івано-Франківську запровадять стипендію кращим спортсменам міста

06.12.2018, 14:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 6 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, інформує WestNews.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про призначення стипендії Івано-Франківської міської ради кращим спортсменам м. Івано-Франківська».

Стипендія запроваджується, з метою соціального захисту, заохочення та стимулювання спортсменів м. Івано-Франківська до успішних виступів на національних та міжнародних змаганнях відповідно до «Програми розвитку фізичної культури та спорту міста Івано-Франківська на 2019-2022 роки».

Стипендія призначається 20 (двадцятьом) спортсменам з олімпійських та 10 (десятьом) спортсменам з неолімпійських видів спорту, за результатами виступів спортсменів міста в індивідуальних змаганнях за попередній рік, за рахунок коштів, передбачених в міському бюджеті на виплату стипендій терміном на один календарний рік.

На здобуття стипендії можуть бути висунуті наступні спортсмени:
– чемпіони України;
– чемпіони та призери чемпіонатів Європи та Світу;
– чемпіони та призери Юнацьких Олімпійських ігор;
– чемпіони та призери Олімпійських Ігор.

Також на здобуття стипендії можуть бути висунуті параолімпійці та спортсмени-дефлімпійці. Нарахування стипендії цим спортсменам здійснюється згідно додатку 2 (олімпійські види спорту).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X