WestNews.com.ua

В Івано-Франківську завершився відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з греплінгу. ФОТОРЕПОРТАЖ

23.02.2020, 18:00  |  Автор:   Порепа Петро

Як уже повідомляв WestNews, В Івано-Франківську завершився відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з греплінгу. Організатором виступила Івано-Франківська обласна федерація панкратіону, грепплінгу та джиу джитсу.

Участь у чемпіонаті взяли 427 учасників з Івано-Франківська, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Закарпатської областей. Загалом понад 20 клубів.

Вік учасників різний. Діти, молодші юнаки, юнаки та юніори, дорослі 2010 – 2009, 2008-2007, 2006-2005 р.н.2004-2003 р.н, 2002 і старші.

Серед спортсменів 2011 року народження перемогу здобув іванофранківський учасник Захар Гусєв, який займається у спортивному клубі “Тигр” під наглядом тренера Ігоря Ярославського.

Серед старших учасників перемогу також здобув спортсмен з СК “Тигр” Максим Гложик.

12-15 березня відбудеться фінал кубку України з греплінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відбулася презентація Обласної федераціі панкратіону греплінгу та джиу джитсу

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X