WestNews.com.ua

В Івано-Франківську знову проблема з інсуліном

21.10.2020, 19:36  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

В Івано-Франківську знову виникла проблема з отриманням безкоштовного інсуліну в аптеках за державною програмою, пише WestNews.

З минулого тижня хворими-діабетикам в аптечних мережах кажуть, що кошти за державною програмою не перерахували. Тож отримати препарат за рецептом безкоштовно неможливо. Медикаменти за рецептами видають лише ті, що є на залишку. Якщо потрібного виду інсуліну немає, то фармацевти розводять руками і кажуть, телефонуйте в управління охорони здоров’я.

В управлінні охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, куди зателефонували журналісти WestNews, кажуть, розподіл коштів за державною програмою триває, гроші на це ідуть з медичної субвенції і це тривалий процес. Зазначають, що розподіл коштів відбувся минулої п’ятниці, але коли гроші перерахують до аптечних мереж достовірно сказати не можуть.

Зазначимо, що така проблема виникала і минулого року, але у грудні місяці. Цьогоріч перебої з грошима від держави розпочались значно раніше. Для хворих на інсулінозалежний цукровий діабет цей препарат є життєво необхідним. А вартість одного флакона інсуліну вітчизняного виробництва на 10 мл коливається в межах 300 гривень.

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X