В Івано-Франківську з’явиться ще одне “дерево” для зарядки ґаджетів

Ще одне дерево із сонячними батареями для підзарядки ґаджетів встановили на території Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Нещовдавно в Івано-Франківську стартував проект “Покоління Stanislawowa”, що спрямований на підвищення рівня екологічної свідомості, а також розвитку екологічної культури та популяризації використання альтернативних джерел енергії серед студентів, працівників та відвідувачів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Деякі заходи виходили далеко за рамки даного ВНЗ і поширювалися на всю Україну, пише Бліц-інфо.
Під час реалізації  проекту  студенти кафедри екології ознайомилися з   енергоефективними технологіями в центрі інтерактивного навчання “Нова Енергія”. Лекцію-ескурсію провів для студентів директор інженерно-екологічного інституту Мазур М.П.
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

13 грудня на території ІФНТУНГ відбудеться завершальний етап проекту, а саме відкриття Solar tree або “Сонячного дерева” для підзарядки гаджетів з використанням сонячної енергії. Відкриття відбудеться о 11:30 (у внутрішньому дворику біля їдальні).

Нагадаємо, раніше таке дерево встановили на франківській “стометрівці”. Але вже незабаром невідомі пообривали шнури для підзарядки мобільних пристроїв.

Коментарі:

Comments are closed.