WestNews.com.ua

В мерії розповіли про хід реалізації проекту використання міської культурної та природної спадщини в містах Дунайського регіону

18.06.2019, 9:02  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 18 червня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про хід реалізації проекту «Управління та використання міської культурної та природної спадщини в містах Дунайського регіону (URBforDAN), інформує WestNews.

«Ми маємо поставити 19 електричних заправок, три з них – мають бути в Івано-Франківську, а також автопробіг та авто форум. Це все на 2020 рік. Цього року буде початок фінансування. Також ми отримали лист щодо фінансування на 1,3 млн. грн. – створення дата-центру в Івано-Франківську. Ми попали в перелік фінансування, до 2 грудня ми маємо дати обґрунтуванню. Нам треба виділити приміщення», – розповів Ігор Попадюк – начальник управління інвестиційної політики.

«Проект «UBR for DAN» – управління використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону. Нова програма для України, яка минулого року була ратифікована Верховною Радою. Кабмін з великою затримкою долучився», – додав він.

Нагадаємл, проект URBforDAN розроблений для внесення змін в управління міськими лісами Дунайського регіону та використання послуг екосистеми.

Проект має на меті зберегти сучасний образ міських лісів та забезпечити, щоб лісові території стали місцем для соціалізації, релаксації, освіти та відпочинку, та покращити співпрацю ключових учасників управління міськими лісами.

Основні активності в рамках проекту відбуватимуться на території Вовчинецьких гір. Для досягнення цієї мети планується залучення зацікавлених сторін до процесу підготовки плану сталого управління та охорони міських лісів.

В рамках проекту передбачається здійснення наступних заходів:

  • облаштування дитячого простору,
  • встановлення станції сервісного обслуговування для велоспільноти,
  • відновлення пішохідних та велосипедних доріжок,
  • облаштування оглядового майданчику та паркувальної зони.

Період впровадження проекту: 01.06.2018р. – 30.11.2020р.Головний Партнер проекту – місто Любляна (Словенія). Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради є Партнером проекту в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За минулий рік в Івано-Франківській області збільшилися іноземні інвестиції. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X