WestNews.com.ua

В міськраді підвели підсумки відпочинку та оздоровлення дітей Івано-Франківська влітку 2019 року

23.09.2019, 8:40  |  Автор:   Менів Андрій

У понеділок, 23 вересня, відбулася оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року, інформує WestNews.

“Цього року на оздоровлення дітей було виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень. Для порівняння, в минулому році було виділено з бюджету 1 мільйон. В період літа ми також використовували кошти з обласного бюджету. Відтак, діти відпочивали в таборах “Перлина Придністров’я” Городенківський р-н, “Лімниця” Калуський р-н та “Карпатська мрія” Яремченська МР. Також ми використовували наші державні заклади відпочинку. 265 дітей відпочивали в різних санаторіях обласного підпорядкування. Також, хочемо зазначити, діти відпочивали за межами України, зокрема, 20 дітей відпочивали в місті-побратимі Рибник та 6 дітей в Португалії, а 61 дитина – в Республіці Польща. Загалом, 788 франківських дітей відпочило та оздоровилося влітку”, – розповів Віталій Матешко – директор департаменту молодіжної політики та спорту.

“З 27 травня по 10 червня – 825 школярів відпочивали на пришкільних таборах, 1386 дітей відпочивали та вчилися в мовних таборах. 27 вихованці навчально-реабілітаційного центру оздоровлювалися на базі ЦМКЛ. 73 дитини відпочили в оздоровчому закладі «Лімниця», яка дуже активно працювала в літній період. 10 школярів, які отримали перемоги в шкільних конкурсах, відпочивали в таборі «Говерла». 7 ділей із сімей атовців оздоровлювалися в місті Скадовську”. 204 дитини організованими групами відвідували країни Європи”, – наголосив Ігор Максимчук – директор департаменту освіти та науки.

«В нас на обліку стоять 12 тисяч дітей. Велика кількість з них потребує санаторного лікування. Станом на середину вересня оздоровлено 265 дітей, з них 226 дітей – в санаторіях обласного підпорядкування. Оздоровлено 146 дітей пільгових категорій», – додала Марія Бойко – начальник управління охорони здоров’я.

“Цього року не було жодної відмови для батьків щодо путівок”, – зазначив заступник міського голови Олександр Левицький. 

“Я задоволений літнім оздоровленням, враховуючи те, в яких умовах ми перебуваємо”, – резюмував міський голова Руслан Марцінків.

ЧИТАЙЕ ТАКОЖ: Діти прикарпатських поліцейських відпочивають на Чорному морі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X