WestNews.com.ua

В місті Долина планують спорудити дві нові кільцеві розв’язки. ФОТО

24.04.2019, 18:56  |  Автор:   Менів Андрій

В місті Долина триває реконструкцію центрального кільця на дорозі Н-10, яке обслуговує величезні транзитні потоки. Цією дорожньою спорудою користуються також мешканці районного центру, інформує WestNews.

Співфінансування проекту здійснюється Службою автомобільних доріг Івано-Франківської області та Долинською міською радою.

У міській раді відзначають якісно проведені роботи підрядника – ТзОВ «ПБС». Для поліпшення видимості кільце понижено. Звужені ділянки дороги біля нього, встановлено бордюри, Завдяки цим заходам вдалося уникнути хаотичних парковок, що були тут на острівцях безпеки.

Опісля Долинська міська рада проведе благоустрій кільця та навколишньої території, висадить квіти. Будуть встановлені додаткове освітлення, інформаційні знаки та відеокамери, щоб це кільце працювало в цілодобовому режимі.

Наступні кроки – будівництво ще одного кільця в районі центральної міської лікарні, влаштування острівців безпеки, пішохідних переходів. Далі – спорудження кільцевої розв’язки на Р-21 на повороті до села Мала Тур’я, де також встановлять додаткові об’єкти.

Такі комплексні заходи дозволять суттєво поліпшити безпеку на дорогах державного значення, де є величезний цілодобовий рух транспорту. Та загалом покращиться безпека мешканців міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті жінка отримала опіки під час пожежі. Потерпіла в реанімації

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X