WestNews.com.ua

В обласній інфекційній лікарні – 84 пацієнти із підозрою на коронавірус, 33 – з Франківська

27.03.2020, 9:22  |  Автор:   Менів Андрій

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оперативно розповів про ситуацію із поширенням коронавірусу.

«На жаль, ми бачимо, що тенденції збільшуються. Ми можемо говорити про другу хвилю, таку найстрашнішу, епідемію, адже сьогодні ми маємо інформацію про те, що в обласній інфекційній лікарні перебуває 84 пацієнти. З них 33 – жителі міста Івано-Франківська, а також чотири жителі приміських сіл, які належать до нашої ОТГ. Це достатньо велика статистика.

Хочу сьогодні розказати про наші заклади, які отримують інформацію про підозри на коронавірус через тестування. Кожна наша міська лікарня отримала ці тести, для пацієнтів з пневмоніями. А їх кількість збільшується.

Хочу сказати, що тільки за вчорашній день в Центральну міську клінічну лікарню поступив 21 пацієнт з пневмоніями. Це ті люди, які прибули, в них сьогодні беруть тест на коронавірус», – розповів Марцінків.

Оперативно про карантин (27.03.2020/ 9:00)

Опубліковано Русланом Марцінковим Пʼятниця, 27 березня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті підтвердили 8 нових випадків захворювання на коронавірус

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X