WestNews.com.ua

В обласному центрі Прикарпаття вперше проведуть фестиваль страв за рецептами Євгена Клопотенка

15.10.2019, 14:44  |  Автор:   Менів Андрій

У четвер,  17 жовтня, напередодні Міжнародного дня кухаря і кулінара, який відзначається щорічно 20 жовтня, в Івано-Франківську на базі ПШС «Перша ластівка» (Т. Мирошниченко) вперше буде проведено Фестиваль страв за рецептами Євгена Клопотенка.

Серед основних форм роботи: презентаційно-дегустаційний майстер-клас «Шкільне меню за рецептами Євгена Клопотенка»,  практичний майстер-клас «Подивися. Оціни. Застосуй»       за участю Дмитра Федорука, бренд-шефа «П’ятниця» – груп, технолога,  рубрика «Цінні поради кухарям…», повідомляє WestNews із посиланням на Департамент освіти та науки МВК.

Початок заходу –  о  15.00 год.

Запрошуються підприємці, котрі надають послуги з харчування у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий кулінарний експерт презентував в Івано-Франківську проект нового шкільного харчування. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X