WestNews.com.ua

В одному з міст Прикарпаття планують запровадити безготівкову оплату у шкільних їдальнях

04.02.2019, 11:06  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У місті Калуш хочуть запровадити безготівкове обслуговування учнів у їдальнях шкіл. Таке питання обговорювали на засіданні загальноміської батьківської ради закладів загальної середньої освіти міста, що проходили у калуському ліцеї №2. Про це WestNews  повідомили в управлінні освіти.

Так, на засіданні голова бюджетної комісії Калуської міської ради Юрій Тимків, який брав участь у роботі ради, запропонував запровадити безготівкове обслуговування учнів у шкільних їдальнях.

Окрім того, присутні обговорили питання прозорості та інформаційної відкритості діяльності закладів загальної середньої освіти, а також нововведення в законодавстві України щодо протидії булінгу (цькуванню та насильству). Проблеми даного питання розповіла заступник начальника управління освіти Леся Кобзан.

У свою чергу батьки наголосили на необхідності налагодження взаємодії учнів, учителів та батьків щодо попередження негативних явищ у дитячому середовищі. З цією метою у школах обіцяють активізувати  свою роботу “телефони довіри”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТУДЕНТАМ З ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ДОВЕЛОСЯ ПРИЙМАТИ ПОЛОГИ В ЛИТВІ. ФОТО

04.02.2019, 11:06  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X