WestNews.com.ua

В одному з садочків міста з’явилась інклюзивно-ресурсна кімната. ФОТО

29.09.2020, 19:49  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Новий куточок для всебічного розвитку вихованців облаштували в дитячому садочку №12 «Струмочок».

Це місце, де діти мають змогу зняти напругу, розслабитися та попрактикуватися у цікавих заняттях, інформують  на сайт міського голови.

А допомагають у цьому ряд підручних інструментів: від кінетичного піску до сухого басейну з кольоровими кульками.

Практична психологиня Ірина Лойовська розповідає, що ідея з облаштування інклюзивно-ресурсної кімнати з’явилася спонтанно, але продиктована необхідністю. Тут займають дітки з інклюзивних та звичайних груп, є групові та індивідуальні заняття. Дуже корисною, за словами педагога, ця кімната є для наймолодших – вихованців ясельних груп. З кожною із них проводять по 2 заняття у тиждень.

«Тут є кінетичний пісок, який допомагає зняти психологічну напругу, а ще сприяє розвитку дрібної моторики. Також є юнгіанська пісочниця, де ми займаємося з дітками. Досить цікавим є малювання на оргсклі. А улюбленим місцем для дітей є сухий басейн з кольоровими кульками. Бо, окрім того, що це весело, – він допомагає зняти напругу з усіх груп м’язів. Також своєрідним експериментом став басейн з підсвіткою та кольоровим піском», – наголошує психологиня.

Директор департаменту освіти Ігор Максимчук запевняє, що подібні кабінети повинні бути у кожному закладі. Адже інклюзія – активно розвивається. У важливості цього кабінету переконана й завідувачка закладу Валентина Гриджук. Вона наголошує, що у садку – 3 інклюзивні групи. Саме для них цей куточок – необхідність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україну накрила магнітна буря – ось чому у вас болить голова

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X