В Paragraph провели «Творчі посиденьки». ФОТО

14.05.2019, 21:54  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 14 травня в Івано-Франківську відбувся вечір прози, поезії та акустичної музики, інформує WestNews.

Адже де ще збиратися молоді за порцією спілкування та натхнення, як не в студентському просторі, тимбільше ПНУ ім. Стефаника активно підтримує такі ініціативи.

Свою творчість представили поети та поетки, а саме: Анна-Ніколіна Мотика, Дмитро Бутенко, Христина Сирова, Роман Надрага, Теодот Кирста, Оля Новак, Вікторія Дяків, Вася Сливчик та інші. Вероніка Калитяк ділилась з глядачами своєю прозою. Артистична Мар’яна Сурмачевська виконала перформанс на свої вірші, а магічні Герда Соняш та Іванка Шкварок читали під акомпанемент гітари талановитого Юрія Коренюка.

На завершення вечору Тарас Марищук прочитав свої вірші про війну, бо знає її зблизька, і це було неймовірно пронизливо. Розбавили ліричну атмосферу молода музична група «The Songs» у складі Паші Дорошенка, Тані Братах та Романа Огринчук.

Як зазначає організаторка вечору Марія Матешко:

«Це всього наші другі «Творчі посиденьки, але ми й надалі плануємо проводити такі вечори, щоб підтримати творчу молодь Франківська, а можливо і відкривати нові імена».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську презентували кіносценарій за мотивами роману Степана Процюка “Травам не можна помирати”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X