WestNews.com.ua

В Польщі ввели нові правила для українських заробітчан. ВІДЕО

02.07.2020, 15:35  |  Автор:   Назаренко Юлія

Усіх українських заробітчан безкоштовно будуть тестувати на коронавірус. Зокрема, Польща сама оплатить тестування на виявлення коронавірусу COVID-19 українським заробітчанам, які приїхали в країну на роботу.

Про це повідомив в ефірі одного із телеканалів посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький.

Посол розповів, що всі українці на кордоні обов’язково мають заповнити анкету. В ній потрібно вказавши, де вони будуть жити і працювати у Польщі. Такий захід зробили для того, щоб перевіряти виконання умов карантину.

“Але що важливо, що цікаво, всі громадяни України, які їдуть до Польщі працювати, проходять тестування за рахунок держкоштів Польщі там, де вони будуть працювати”, – сказав Ціхоцький.

Чоловік також повідомив, що не так давно у Польщі скоротили терміни ізоляції після прибуття з-за кордону. Тепер тільки протягом перших восьми днів заробітчанину буде обмежено пересування країною. Також упродовж цього часу обмежується кількість людей, з якими український робітник може контактувати.

“Людина, яка приїхала, вона може в групі працювати, але тепер обмеження діють вісім днів, а не 14, її можливості подорожі територією Польщі”, – зазначив Ціхоцький.

Як повідомляє “ТСН“, наразі українсько-польський кордон можна перетнути у пунктах пропуску: “Краківець – Корчова”, “Рава-Руська – Гребенне”, “Ягодин – Дорогуськ” та “Шегині-Медика”. В усіх них здійснюється автомобільне сполучення, а “Шегині-Медика” – єдиний пункт пропуску, де також діє піший перехід через кордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 1 липня Єгипет відкрив кордони й чекає на українців: ціни, переваги, небезпека

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X