WestNews.com.ua

В Прикарпатському університеті оберуть “Міс Першокурсницю”. ФОТО УЧАСНИЦЬ

19.11.2018, 20:19  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У середу, 28 листопада у приміщенні актової зали ПНУ імені Василя Стефаника відбудеться щорічний конкурс краси «Міс Першокурсниця ПНУ 2018».

10 учасниць змагатимуться за титул найкрасивішої першокурсниці.

Конкурс передбачає не тільки низку виходів-дефіле, а й цікаві виступи команди КВН «Перше-ліпше». Музичні композиції молодих артистів Софії Михащук, Світлани Данчук, Юлії Турчин, хореографічну постановку танцювального колективу «Майстерня почуттів».

Конкурсанток чекають виходи «етностиль», «офіційний стиль» та «мікс». Одним із вирішальних етапів стане конкурс «Мій талант».

До слова, 25 листопада у Коломиї обиратимуть найкрасивішу дівчину «Міс Коломия 2018».Конкурсантки наразі активно готуються до дійства. Вони не лише відвідують репетиції, а й самовдосконалюються: тренування у спортзалі, фотосесії, репетиції дефіле, уроки краси та тренінги з психологом. У конкурсі візьмуть участь 12 учасниць, які всі родом з міста Коломиї та Коломийщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДОМА ФРАНКІВСЬКА ДИЗАЙНЕРКА ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВІ КОЛЕКЦІЇ У ВІДНІ. ФОТО

19.11.2018, 20:19  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X