В рамках проекту відродження Давнього Галича буде створено пішохідно-велосипедний маршрут

17.05.2019, 14:30  |  Автор:   Менів Андрій

В Івано-Франківську продовжує свою роботу 28-ма сесія обласної ради сьомого демократичного скликання.

Зокрема, депутати розглянули питання про внесення змін до регіональної цільової програми «Відродження Галича як давньої столиці України» на 2018-2020 роки, інформує WestNews.

Мова йде про створення пішохідно-велосипедного маршруту для прогулянок, який з’єднає центр міста Галича і Старостинський замок. Він дозволить мешканцям та гостям міста мати доступний та короткий шлях до Старостинського замку.

Маршрут буде забрукований, облаштований для повної зручності пішоходів та велосипедистів. Він стане частиною великого велосипедного кільця, який з’єднає всі історико-архітектурні об’єкти давнього Галича.

Депутати запитали у начальника управління культури Володимира Федорака чи передбачене відбудова самого галицього замку, який би мав стати справжньою туристичною родзинко.

«Питання досить актуальне. На території міста Галич знаходить музей, підпорядкований Міністерству культури. Є питання щодо продовження будівництва замку, а пізніше – створення музею», – відповів Федорак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську урочисто розпочала свою роботу 28 сесія обласної ради. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X