WestNews.com.ua

У страшній ДТП на Закарпатті загинув атовець з позивним “Моряк”

25.05.2019, 10:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як повідомляв раніше WestNews на Закарпатті перекинувся автобус. В ньому їхав військовий ВСУ Анатолій Редько з позивним “Моряк”. Анатолій загинув миттєво, інформує РБК-Україна

Пригода сталась біля села Лазещина Закарпатської області. Він їхав в автобусі “Івано-Франківськ – Мукачево”, водій якого не впорався з керуванням і перекинувся.

Військовослужбовець пройшов запеклі бої в Пісках, був взводним під керівництвом ротного Володимира Цирика з позивним “Оса”. Анатолій їхав на могилу свого побратима Володимира разом з його мамою.

“Він завжди мріяв мати вишиванку. Тепер він її має, і вже ніколи з себе не зніме. Чоловік, якого любили всі – бійці, командири, а він намагався їм бути батьком”, – написала подруга Анатолія.

Завтра друзі і побратими Анатолія хочуть зустріти його при в’їзді в Київ по Житомирській трасі на КП Сосновий бір. Зустріч організовує волонтер і подруга “Моряка” Раїса Шматко. Час зустрічі вона повідомить пізніше на своїй сторінці в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську водій збив жінку, яка перебігала дорогу поза пішохідним переходом. ФОТО

25.05.2019, 10:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X