WestNews.com.ua

В сусідній області розгорнули лікарні “другої хвилі”

10.08.2020, 11:57  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Львівській області лікарні заповнені більш, ніж на 50% хворими на COVID-19. Тому наразі там почали розгортати лікарні “другої хвилі”.

Про це під час брифінгу заявив голова МОЗ Максим Степанов.

Всього у Львівській області коронавірусом з початку пандемії захворіли 10 981 пацієнтів. З них 305 померло та 2 936 – видужали. Всього зараз хворіють – 7 740 людей.

“Стрімко зростає кількість осіб, яким потрібна госпіталізація. МОЗ роз’яснює, що хворих на COVID-19 виявляють більше, ніж кілька місяців тому, не тільки через збільшення кількості тестувань (200 на день — на початку квітня, понад 15 000 на день — зараз). Збільшення кількості госпіталізованих (це пацієнти із середнім і тяжким перебігом хвороби) — це дуже тривожний сигнал, який означає, що хворіти справді стали частіше. Львівська область уже перейшла поріг у 50 % заповненості ліжок, і почалось розгортання лікарень другої хвилі”, — додали у пресслужбі МОЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Франківщина та ще вісім областей неготові до послаблення карантинних умов

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X