WestNews.com.ua

В ЦМКЛ з’явився новий офтальмологічний мікроскоп та лазер. ФОТО

27.02.2020, 16:53  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківській центральній клінічній міській лікарні презентували новий офтальмологічний мікроскоп, який допоможе у проведенні операцій на очах.

А також публіці представили новий лазар, це обладнання придбано в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, метою якої є поліпшення медичних послуг та збільшення якісного медичного обладнання.

До цього лікарі працювали на застарілому обладнанні, якому було близько двадцяти років.

Новий мікроскоп – це дуже важливий пристрій для офтальмолога, адже йому потрібно чітко, у хорошому контрасті і значному збільшенні бачити елементи ока і інструменти, якими проводиться операція, адже рахунок іде на долі міліметра!
Наявність хірургічного, повністю автоматизованого мікроскопа та нового лазера дозволяють з більшою впевненістю, точністю і майстерністю виконувати операції на кришталику при катаракті, операції з приводу глаукоми, а в перспективі навіть операції на сітківці!
Мікроскоп та лазер такого класу – це також стимул до розвитку, адже він відкриває нові операційні можливості і це ще один крок до створення провідного офтальмологічного підрозділу, з використанням широкого спектру операційних втручань,- пише міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медики продемонстували готовність до коронавірусу: все під контролем. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X