В Україні дівчата зможуть вступати у військові ліцеї вже з цього року

15.05.2019, 21:15  |  Автор:   Власенко Власта

Кабінет міністрів України дозволив приймати дівчат на навчання до військових ліцеїв.

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз на своїй сторінці у Facebook написала, що вже у 2019 році ліцеї готові набирати дівчат, пише WestNews з посиланям на 24 канал.

Віце-спікерка Верховної Ради Ірина Геращенко також наголосила, що вони з МФО “Рівні можливості” і дівчатами-міністрами довго боролися за це рішення.

“Я дуже і дуже щаслива, тому що цього року буде перший набір дівчат у військові ліцеї. Пишаюся всіма українками”, – написала Геращенко у себе на Facebook.

До слова, у 2018 році Верховна Рада ухвалила законопроект про створення рівних умов та можливостей для служби жінок і чоловіків у Збройних Силах України. Згідно з законом, жінки проходять військову службу на рівних засадах із чоловіками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка вкусила працівника військкомату, який хотів вручити повістку її синові

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X