WestNews.com.ua

В Україні до Дня Повітряних сил випустять пам’ятну монету номіналом 10 гривень. ФОТО

31.07.2020, 21:23  |  Автор:   Назаренко Юлія

Традиційно, 2 серпня, в Україні відзначатимуть День Повітряних сил країни. Цього року, на честь свята випустять пам’ятну монету, номіналом 10 гривень.

Про це інформує WestNews з посиланням на Міністерство оборони України.

Увійде в обіг монета вже 3 серпня.

На аверсі монети буде розміщено: малий Державний Герб України (ліворуч), напис УКРАЇНА (угорі півколом); рік карбування монети 2020 (праворуч); у центрі — зображення емблеми Повітряних Сил Збройних Сил України, під якою — логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України; номінал 10 ГРИВЕНЬ (унизу)”, – йдеться в повідомленні.

Так, на реверсі монети на тлі дзеркального абрису літака буде зображений бойовий літак Повітряних Сил Збройних Сил України та написи: ПОВІТРЯНІ/СИЛИ (на матовому тлі), ЗБРОЙНИХ/СИЛ/УКРАЇНИ (на тлі абрису літака).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома світова компанія “Netflix” знімає перший фільм в Україні: одну з головний ролей зіграє Жан-Клод Ван Дамм. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X