WestNews.com.ua

В Україні можуть знову заборонити продовольчі ринки. Мер Франківська – проти

07.04.2020, 16:35  |  Автор:   Менів Андрій

В Україні можуть знову заборонити роботу продовольчих ринків на час карантину, оскільки правоохоронці фіксують порушення протиепідемічних норм в їх роботі.

Про таке розповів під час он-лайн конференції міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

««Я особисто не підтримую це рішення. Все ж таки, при дотримання певних риків, продуктові ринки є конкурентами щодо цін для великих мереж. Тому, я вважаю, що продуктові ринки, деякі, можуть працювати.

Крім того, обговорюється питання щодо роботи церков. Зокрема, в церкві може перебувати до 10 осіб, по дві може заходити особи – по дві виходити. Але закликають мешканців краю он-лайн богослужіння. Очікуємо роз’яснення.

В четвер ми проведемо такий круглий стіл з нашими священнослужителями щодо святкування Вербної неділі та Паски», – наголосив міський голова.

До слова, стало відомо скільки хворих на коронавірус по районах Прикарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Денис Шмигаль каже, що карантин може тривати аж до вересня

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X