WestNews.com.ua

В Україні підвищать штрафи для водіїв та пасажирів: скільки коштуватиме непослух

20.07.2020, 10:21  |  Автор:   Хромей Зоряна

Парламент підтримав законопроєкт №2695. Він передбачає підвищення штрафу за невикористання ременів безпеки чи мотошоломів з 3 до 30 неоподаткованих мінімумів (тобто з 51 до 510 гривень).

Також покарання очікує водіїв які не зареєстрували автомобіль належним чином. Це також стосується водіїв, які їздять без номерних знаків. Для них штрафи підвищили зі 170 до 510 гривень, а у разі повторного порушення з 255 до 680 гривень, повідомляє MMR.

Однак найбільше постраждають водії через перевищення швидкості більше, ніж на 50 км/год. Їм доведеться сплатити за це 3 400 гривень. Такий самий розмір штрафу очікує водіїв, які тікають з місця ДТП. Однак, в останньому випадку можна також втратити права на наступні пів року й отримати адміністративний штраф строком до 15 діб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Жорстко і надовго: Зеленський пропонує довічне ув’язнення для п’яних водіїв за смертельні ДТП

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X