WestNews.com.ua

В Україні планують повернути обов’язковий техогляд: що буде нового

04.08.2020, 14:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Скасована в 2011 році схема обов’язкового техогляду для усіх транспортних засобів може повернутись вже цієї осені.

Ініціатором повернення техогляду виступає Міністерство інфраструктури України, яке займається підготовкою відповідного законопроекту, пише Finance.ua.

“Зараз проєкт допрацьовується фахівцями МІУ з урахуванням отриманих пропозицій від громадськості, профільних асоціацій та учасників ринку, які взяли участь в обговоренні. Після затвердження Урядом, документ планується зареєструвати у Верховній Раді на початку четвертої сесії Парламенту, тобто цієї осені. Політична воля для цих рішень теж є”, – заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Щоб цей проєкт став законом та набрав чинності, він має бути схвалений Кабміном, зареєстрований у Верховній Раді, схвалений народними депутатами, підписаний Президентом та офіційно опублікований.

Нагадаємо, у новому законі про техогляд обіцяють забрати цю функцію у МВС і виключити можливість поборів із водіїв.

Раніше на сайті Міністерства інфраструктури опублікували законопроєкт, розроблений для повернення обов’язкового технічного огляду транспортних засобів. Законопроєкт описує механізм повернення і проведення обов’язкового технічного контролю машини, правила використання тахографів, а також навчання для водіїв комерційного транспорт.

Законопроекти, які вносилися в парламент раніше, не влаштовували представників Євросоюзу як потенційно корупційні.

“Буде проект закону про загальнодержавний технічний огляд – але це буде не в тому вигляді. Жодних монополій в ньому не буде”, – сказав міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не надали перевагу в русі спецтранспорту – будьте готові відповідати за усією суворістю закону

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X