WestNews.com.ua

На Прикарпатті відкрили потужну сонячну електростанцію

15.12.2019, 10:38  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Галицькому районі у селі Залуква запрацювала сонячна електростанція потужністю майже 14 МВт. Її відкрили за підтримки литовських інвесторів.

Звели СЕС за півроку. Обсяг інвестиції для реалізації проекту склав 11 мільйонів євро.

Подія співпала із візитом Президента України Володимира Зеленського в Литву. Інвестиції цієї країни спрямовані у такий амбітний проєкт. Посол Литви вважає, що одним із пріоритетних завдань влади є енергетична незалежність держави. Важливу роль у цьому відіграватиме розвиток альтернативних видів енергетики. Є відомі чинники та переваги цієї галузі, але поряд з тим є й економічно-соціальна складова – це розвиток малого й середнього бізнесу, додаткові робочі місця, наповнення місцевих бюджетів та поступ для розвитку економіки нашої держави.

Загалом на Прикарпатті працюють 44 промислові сонячні електростанції загальною потужністю майже 130 МВт. За дев’ять місяців цього року було вироблено близько 100 млн кВт*год електроенергії, що становить 1,5% від загального обсягу виробленої електроенергії в області і має тенденцію до зростання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У селі на Прикарпатті встановили сонячну батарею для дому

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X