WestNews.com.ua

В Україні проводять тестування чотирьох препаратів від COVID-19

11.07.2020, 14:19  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу сьогодні, 11 липня,розповів, що в Україні проводять клінічні випробування 4  лікарських засобів для лікування COVID-19.

“Що стосується клінічних випробувань лікарських засобів, якими можна користуватися при лікуванні коронавірусної хвороби: зараз у нас зареєстровано 4 клінічні випробування до 4 лікарських засобів, інформує УП.

Це “Амізон”, “Аміксин”, “Корвітин” і “Біовен”. Вони всі проходять стадії клінічних випробувань, деякі вже знаходяться на завершальній стадії.

Одразу після отримання цієї інформації будуть зроблені відповідні висновки щодо ефективності цих лікарських засобів”.

Зауважимо, що вакцини від коронавірусу ще немає, але Україна слідкує за усіма випробуваннями у світі.

Зокрема, компанія AstraZeneca заявила про плани її виготовлення. Було створено альянс між чотирма країнами (Німеччина, Франція, Італія та Нідерланди) і зроблено передзамовлення вакцини.

Степанов повідомив, що Україна звернулася до цих країн з проханням, аби у разі появи вакцини бути у пріоритеті її отримання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті виявлено 56 нових випадків зараження коронавірусом

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X